Produkty
Štípačky na dřevo Kombinované štípačky Vertikální štípačky Horizontální štípačky Kotoučové pily Štípací poloautomaty Pásové dopravníky


Nákup on-line
Nákupní košík Jak nakupovat Platba a doprava Obchodní podmínky

Informace o značce Balfor


„Rodinnou firmu založil můj otec a strýc v roce 1979. Před dvěma lety jsme tedy oslavili třicáté narozeniny. Sídlíme a působíme především v okolí Turína na severozápadě Itálie a řadíme se mezi přední výrobce štípaček dříví v zemi. Máme třicet zaměstnanců.
Nejsme jen montážní závod, ale vyrábíme od A do Z široký sortiment malých, středních a velkých vertikálních i horizontálních štípaček dřeva pro domácí i profesionální využití s elektrickým, benzinovým nebo hydraulickým traktorovým pohonem. Vyhovíme všem, i speciálním, požadavkům zákazníků.
V katalogu máme zhruba dvacet modelů s celkovou roční produkcí kolem čtyř tisíc strojů. Čtyři pětiny jsou určeny pro vývoz. V posledních deseti letech jsme se zaměřili především na profesionální stroje, které si poradí takřka s neomezeným průměrem kmene. Určeny jsou především pro výrobce palivového dříví a podniky komunálních služeb, které si chtějí dřevo samy zpracovávat,“ představil společnost Daniele Forestello.

Z praktických důvodů přistoupil nedávno italský výrobce k přejmenování značky z původního názvu Ballario&Forestello na BALFOR. Na dodávaných strojích již od této doby naleznete nové logo BALFOR. Změna názvu značky nijak neovlivnila kvalitu a portfolio nabídky dodávaných strojů.


Fotografie výrobního závodu Balfor

Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor
Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor
Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor Výrobní závod Balfor

Promo video Balfor

Home | Prodejci | Kontakt Profesionální stroje a technika © 2007-2020 CHLEBIŠ s.r.o.